Длабокото деколете  е предизвик особено бујноста на градите кои ѕиркаат под костимот за капење.

„Вљубена сум во овој костим за капење“, напиша Ловато покрај фотографијата на која позира во едноделен костим за капење на риги и цреши.

„Треба да биде забрането да си толку секси“, „Прекрасна си“, „Боже, колку си секси“, „О, мама“ беа само дел од огромниот број коментари со кои ја опсипаа фановите кои „полудеа“ по нејзиното бујно деколте.. Ајде и вашиот коментар:

 

In ❤️ with this bathing suit... 😌🍒💋

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Датум на објава: петок, 29 декември 2017 во 11:42
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар