Популарниот актер ќе стане наскоро татко по трет пат . Тој има 63 , а неговата девојка Луиз Форд 30 години .

Мр. Бин веќе има две возрасни деца, 23- годишниот син Бен и 22 – годишната ќерка Лили . Неговата девојка и е позната на јавноста по улогата на Кејт Мидлтон во комедијата ,, Виндзори “ од 2014 .

Заљубената двојка со нетрпение го чека своето прво дете , чиј пол се уште е тајна. 

Датум на објава: понеделник, 13 ноември 2017 во 19:16
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар