Снимката е направена од најхрабрите кои чекаа да видат како ќе се откачи огромната карпа на плажата во северна Франција (Saint-Jouin-Bruneval).

Огромен дел од карпата се урна но никој не е повреден.

Оние кои успеаја ова да го снимат „тактички се повлекоа“ на време. Погледнете!Датум на објава: сабота, 27 јули 2013 во 11:31
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 14:34

коментари

остави коментар