Преубавата манекенка Алесандра Абросио во друштво на неколку колешки и атрактивни модели допатува  во монденската Ибица.

Кога манекенките заедно ќе заминат на летен одмор нивните секси фотографии во минијатурни бикини никога не оставаат рамнодушен.

Датум на објава: недела, 16 јули 2017 во 12:51
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:49

коментари

остави коментар