-   Им благодарам на навивачите. Денот беше долг. Чекав цел ден и тоа беше фрустрирачки. Бев многу лут, се обидов да останам мирен – изјави Новак по победата.
 
Но лутината му се виде на крајот од мечот кога прописно на српски јазик опцу некого. Веројатно организаторот – рече коментаторот. Погледнете во видеото, на 5.41 Ноле ја кажува сочната пцовка.

Датум на објава: четврток, 14 март 2013 во 15:23
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар