Поради преголем ангажман околу својата работа и низа стресови, Бубе Ин се соочил со голем пад на имунитетот поради што добил воспаление на мозокот –и лекарите едвај успеале да го спасат неговиот живот.

Како последица од третманите потребно му е вградување имплант во рамото.

Сите хумани луѓе кои сакаат да помогнат, можат да донираат на телефонските броеви за донации: -: 070 143-193 – и за корисниците на Оне.Вип: 143-488. 

Датум на објава: четврток, 13 јули 2017 во 10:51
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:55

коментари

остави коментар