Неверојатниот гуштер со големина како куче е вистинска ѕвезда на социјалните мрежи.

Авантурите на огромниот Мекгајвер  на Инстаграм ги следат дури 160 000 луѓе. 


 

Tag somebody who loves cherries (the fruit)

A post shared by MacGyver the Lizard (@macgyverlizard) on

коментари

остави коментар