Таа е фитнес инструктора,модел, и сопственичка на интернет сајт за продажба на облека. Раскошната Доли е решителна да стане светски позната и нема нешто што може да ја спречи во тоа. 

Со  вакво тело таа е многу блиску до целта, бидејќи каде и да се појави сите зборуваат за нејзиниот совршен задник или бујни гради. 

Датум на објава: среда, 12 јули 2017 во 16:42
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:53

коментари

остави коментар