Тој е прекрасен маж , рече готвачката , за која британските медиуми тврдат дека е главната причина за брачната криза меѓу Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга Јелена , иако го очекуваат нивното второ дете.

Пријателството меѓу Лорен и Ноле датира уште од 2012 – тата кога атрактивната готвачка му давала совети на тенисерот за правилна исхрана .


 

When world no 1 @djokernole is your fan lol! Not to be bragadoscious but I'm kinda a big deal 🏆💁👑

A post shared by Chef Lauren Von Der Pool (@queenofgreen) on

Лорен ги демантираше информациите дека меѓу нив има и нешто повеќе и изјави дека Новак е прекрасен маж , многу е згоден, сакала  само да му помогнам да успее , а и оти не била таква личност. Пред неколку дена некогаш славниот тенисер , а сега коменаттор на ББЦ, Џон Мек Енроу изјави дека Новак не е истиот човек и оти неговите слаби успеси во последно време се должат на брачните проблеми .

Датум на објава: среда, 12 јули 2017 во 10:59
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:05

коментари

остави коментар