Руса коса, плиш тренерка, чанти Луј Витон, кученце во чантата.... Се тоа се заштитните знаци на најпознатата разгалена богаташка. Нешта без кои не може да се замисли Парис Хилтон.


 

#ShoppingTime with my lil @DiamondBabyX. ✨👸🏻🐶✨

A post shared by Paris Hilton (@parishilton) on


Најпознатата русокоса неочекувано стана бринета ја изненади јавноста и стана непрепознатлива.

Датум на објава: понеделник, 10 јули 2017 во 20:46
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар