Неодамна ја шокираше јавноста кога одлучи да признае вистината со која долго живеел.

„Отворен сум кон истополова врска. Јас всушност сум геј кој ништо физички не презел“, рече Ендрју.

Тој 4 години беше во врска со актерката Ема Стоун, а дури во 33-тата година ги спознал своите сексуални желби.

Датум на објава: петок, 07 јули 2017 во 21:49
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:50

коментари

остави коментар