Познатата актерка Шерон Стоун Денот на независноста го помина уживајќи покрај базен, каде направи неколку фотографии во минијатурно бикини.

Таа фотографиите ги објави на својот профил на Инстаграм, а обожавателите останаа без зборови кога го видоа нејзиното тело.
Иако е на прагот на шеесеттите, Шерон може да се пофали со совршени стомачни, извајани нозе и затегнати гради.

Колку овие фотографии им се допаднаа на фановите, говори и фактот што сликата многу брзо доби повеќе од 15.000 лајкови, како и многу коментари.
„Се уште си секси“, „Божице“, „Убавина која не знае за години“, „Изглед како да имаш 16 години“ – беа дел од коментарите.

 

Summer attitude. (📷: @pricearana)

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone) on

Датум на објава: петок, 07 јули 2017 во 18:12
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар