Таа на Инстаграм објави фотографија која баш го привлече вниманието на нејзините обожаватели.

Хурем позираше во бикини и покажа дека има фантастична линија.

Датум на објава: четврток, 06 јули 2017 во 13:53
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар