Соиграчот на нашиот Перо Антиќ, Богдановиќ откако учествуваше на баскет фестивал на островот Сирос сега заедно со репрезентативниот колега Недовиќ ужива на Санторини, секако во друштво на поубавите половини.

Расположените кошаркари на своите илјадници фанови на социјалните мрежи со неколку фотографии им покажаа како  го минуваат летниот одмор. 

Датум на објава: четврток, 06 јули 2017 во 10:52
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 11:04

коментари

остави коментар