Канадско-француската пејачка  моментално е во Париз на Неделата на мода, а таа посета ја искористи за нешто малку неочекувано.

Срамежливата Селин Дион соблече се од себе и позираше за престижниот магазин „Vogue“. Пејачката следната година го слави јубилејниот 50-ти роденден, прв пат се разголи пред објективите.

Датум на објава: среда, 05 јули 2017 во 21:14
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 09:09

коментари

остави коментар