Атрактивната пејачка  секако  не заборави фанови да ги информира за својата нова дестинација.

Популарната Никол  повторно  ги „почести“ своите фанови на социјалните мрежи со фотки од монденскиот Миконос , кои изгледаат како вистински разгледници.

Никол по роденденската забава во Лондон со најблиските пријатели замина на Миконос , на летен одмор.

Како и секогаш Никол и овој пат не заборави на своите  фанови. Мегапопуларната пејачка за која медиумите велат дека има најдобро тело во индустријата на забава на социјалните мрежи објави неколку фотки кои се вистински разгледници, на кои во преден план секако е убавината на Никол.

Датум на објава: вторник, 04 јули 2017 во 11:59
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар