-Многу сум среќен што може да ги држам в раце моите две нови големи љубови! Напиша гордиот татко Кристијано покрај фотката на која тој во рацете ги држи своите две нови деца, малите близнаци.

Според дел од светските медиуми , повикувајќи се на анонимни извори објавија дека близнаците ги добиле имињата Ева и Матео.

Инаку Кристијано е татко и на седумгодишниот син Роналдо Јуниор роден исто така од сурогат мајка во 2010 година. 


Датум на објава: понеделник, 03 јули 2017 во 16:53
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:37

коментари

остави коментар