Пред неколку дена го даде своето прво интервју за еден магазин, а се дотогаш само се шпекулираше како живее после разводот.

Призна дека почнал да се менува, дека го оставил алкохолот и сака да живее поинаков живот. Меѓутоа, неговото последно појавување во јавноста го загрижи светот.

Тој со два броја поголемо одело се појави на една премиера во Њујорк. Неодамна медиумите шпекулираа дека ослабел дури 15 килограми, поради што многумина почнале да се грижат поради него.

 

Has anyone else noticed #BradPitt trying to bring back that '90s baggy pants trend? 🤔 (📷: Getty Images)

A post shared by Entertainment Tonight (@entertainmenttonight) on


Иако медиумите пишуваат дека актерот ангажирал готвач за себе, се чини дека и не храни како што треба или во прашање е само таков модел на панталони.

Исто така, се наведува дека актерот прави се за да го врати своето семејство и Анџелина Џоли повторно во својата прегратка.

Датум на објава: четврток, 18 мај 2017 во 16:11
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар