Бред Пит е во Њујорк на премиерата на неговиот нов филм „War Machine“.

Костумот во кој се појави, толку не беше по неговата мерка, што само потенцираше колку килограми изгубил славниот актер.

Но, и покрај тоа, насмевката не го напушти.

Larger than life: His pants appeared to have been several sizes too big and his jacket looked baggy on his lean physique

Во интервју за GQ Бред Пит призна дека разводот му паднал тешко и нему и на неговите деца.

- Слушнав еден адвокат кој рече дека во судница не победува никој, прашањето е само кој ќе биде повеќе повреден.И изгледа дека е така, поминуваш една година во градење на аргументи зошто си ти во право а другите не се, и тоа е само инвестиција во градење омраза, тоа го одбивам - рече Бред Пит.

Датум на објава: среда, 17 мај 2017 во 13:32
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:32

коментари

остави коментар