Ѕвездата на „Домаќинката од Атланта“ за оваа прилика купила венчаница, но изгледа дека убавиот фустан не го носела многу.

Во поголем дел од венчавката на егзотичната плажа атрактивната Ким е во топлес.

Гордиот сопруг на социјалните мрежи објави фотки на кои може да се види „младата“ во топлес. 

Датум на објава: среда, 17 мај 2017 во 10:40
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:10

коментари

остави коментар