Но, наместо тоа, Кети рече: А што ако со повеќето веќе сум се бакнала, ја мразам оваа игра!

'We're all animals!' Speaking about her love life in relation to her rather sexy single Bon Appetit, the singer told Ellen as someone now in her thirties she is coming out of her sexual shell and loving it

Сепак, таа беше искрена и кажа кој и се допаѓа, но беше јасна дека нема намера, оние кои веќе имаат девојки или сопруги, да ги краде!

Во изборите на Кети Пери, излезе дека победи Леонардо Ди Каприо.


Decisions: Katy Perry was grilled over which Hollywood men she fancied on Ellen DeGeneres on Tuesday

32 годишната Кети кажа дека не е во врска и подготвена е за нови авантури.

- Сега во триесеттите години излегов од сексуалната лушпа и тоа ми се допаѓа. Сакам што сум жена и сакам интеракција, нема ништо лошо во тоа, па сите ние сме животни - вели пејачката.

Таа неодамна ја раскина врската со Орландо Блум, со кој само се забавуваше...

Датум на објава: вторник, 16 мај 2017 во 19:30
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 19:32

коментари

остави коментар