Грејм позира без долна облека во мрежеста маичка под која се гледаат голите гради.

Раскошната Ешли исто така се фотографирала и само по гаќички но и гола.

Популарната манекенка инаку редовно своите фанови на социјалните мрежи објавува провокативни фотки.   

Датум на објава: вторник, 16 мај 2017 во 10:14
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 20:29

коментари

остави коментар