Шокантно видео и фотографии се појавија на интернет. Видеото е направено од страна на полицијата во украинскиот град Запорожје.

Shocking video shows toddler crying next to passed out drunk parents

Полицијата најпрвин го спасиле детето откако ги пронашло родителите како биле онесвестени на тротоарот. До нив имало неколку шишиња со алкохол.

Shocking video shows toddler crying next to passed out drunk parents

Сеуште не е познато колку време родителите го оставиле бебето само.

Детето било превземено од социјалните сложби додека родителите се соочуваат со казна затвор.


Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 22:06
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 22:09

коментари

остави коментар