Канадскиот Премиери Џастин Трудо си го доведе својот син на работното место и си играше криенка со него.

Фотографиите беа поставени на Фејбук.

Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 21:06
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 22:06

коментари

остави коментар