Таа на црвениот тепих во Мајами се појави во долг црн фустан со длабок шлиц.

Иако станува збор за убавица од светот на модата, во споменатиот филм ја доби една од главните улоги, поради што многумина коментираа дека всушност ќе направи да ја заборавиме Памела.

Foto: Getty

Датум на објава: недела, 14 мај 2017 во 17:27
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:50

коментари

остави коментар