Фотографирана е во Л.А. како дели автограми и прави селфи со своите фанови.

Not Selfish: The Selfish author posted for pictures with adoring fans on her way out of the restaurantNot Selfish: The Selfish author posted for pictures with adoring fans on her way out of the restaurantAnything for a fan: One admirer even got an autograph from the 36-year-old star

Единствено што не заборавила е да избегнува да го покажува својот вреден накит во јавноста, што претходно често го правеше, а тоа беше една од причините „да ги намами“ крадците кон себе. 

Инаку, таа неодамна на Инстаграм објави фотографија од својот мал син Сеинт.

Sweet boy: The new image of Saint shows him in a white tank top and blue Adidas shorts


Последниот месец Ким ја промовираше својата нова линија на детска облека. Во меѓувреме, снима нови епизоди од реалното шоу во кое настапува нејзиното семејство, и ужива во вниманието кое го предизвикува - каде и да се појави!

Датум на објава: вторник, 09 мај 2017 во 14:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар