Без никаква трага од двете бремености, и највитка од кога и да е!

36 годишната Ким за прв пат покажа колку ослабела пред некој ден, кога излезе на евчера во Л.А. Носеше облека која и ја потенцира фигурата.

Wow: Kim Kardashian flashed her abs in a revealing look for a dinner date on Monday in Los AngelesWow: Kim Kardashian flashed her abs in a revealing look for a dinner date on Monday in Los Angeles

А додека беше болна, со фановите на Твитер го сподели заклучокот дека грипот може да биде извонредна диета!


Perfect family: On Easter Sunday, Kim enjoyed family time with husband Kanye West and their two children: North, three, and Saint, one

Датум на објава: петок, 21 април 2017 во 16:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар