Имено од некоја необјаснива причина сакала да се снима како тверка покрај патот.

Само неколку минути откако заигра дојде до судар на автомобил и мотоциклист.

Ете што се случува кога малку ќе му го одвлечеш вниманието на возачот.

Руските медиуми пренесоа дека најлошо поминал мотоциклистот кој бил префрлен во болница со сериозни повреди.


Датум на објава: петок, 21 април 2017 во 11:35
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар