Инцидентот се случил во Ливерпул, а откако снимката завршила на Твитер започнала дебата околу тоа кој е виновен – мажот или жената?

Жената во високи штикли прво замавнува кон мажот, а тој со успеал да ја избегне, за да и врати толку силно што таа се затетерави.

„Тој беше во право. Прва го нападна“ – гласи еден од коментарите.

„Ова е шокантно, се надевам дека таа е во ред, не мораше така да реагира“ – изјави друг.

Датум на објава: четврток, 20 април 2017 во 12:47
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 17:34

коментари

остави коментар