Некои ја нарекуваа кралица, други проглација дека сите матурски се завршени а Фејт - победила! Но други реагираа дека ова не е материјал за матурски фустан туку за венчаници.

Девојката е пресреќна со вниманието што го предизвика, а кому не му се допаѓа како се облекла - негов проблем!

А што ја инспирираше да се  облече вака - прочитајте тука!

Датум на објава: среда, 19 април 2017 во 21:22
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 16:28

коментари

остави коментар