Иако сите ја засакавме како црвенокосата убавица која на секој начин се обидуваше да го освои султанот Сулејман, што на крајот и појде од рака, таа во приватниот живот е блондинка.

Убавата Мерием и денеска се занимава со глума, посветена и е на ќеркичката Лара, но и грижлива кога се работи за објавите на социјалните мрежи. 

??

A post shared by meryemuzerlimeryem (@meryemuzerlimeryem) on

коментари

остави коментар