Нормално, голиот маж  фатен во незгодна состојба, најверојатно на брзина бегал од станот  и завршил на покривот, е снимен и веднаш објавен на социјалните мрежи.

Видеото објавено на Фб веќе има два и пол милион прегледи.

-Кој те испрати тука брате? Во сериозна неволја си.Го ризикуваш  живото поради нечија жена?Баш е глупано зарем не? ,напиша сосетката „Око  соколово“ под видеото.

Очекувано видеото предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи. 

Датум на објава: понеделник, 20 март 2017 во 11:12
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:32

коментари

остави коментар