На социјалните мрежи се појави вознемирувачко видео на кое наводно може да се види како дух напаѓа дете кое шета низ една шума во Индија.

Во видеото се гледа како  момче чекори низ една шума и одеднаш од страна му доаѓа  некоја непозната сила и го соборува на земја.
Исплашеното дете по судирот веднаш станува и започнува да трча.

Видеото веднаш предизвика лавина од коментари на социјалните мрежи. Според едни станува збор за дух, а според другите пак во прашање е местенка. 


Real Ghost Attack Caught on CCTV In Forest... by dekaavram

Датум на објава: четврток, 16 март 2017 во 22:46
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар