Забавата била организирана како дел од проектот „Јас сум од Сибир“. Без разлика на исклучително ниската температура разголените момчиња и девојчиња одржаа забава во бикини на заледеното езеро.

Според фотките може да се забележи дека сите учесници на журката одлично се забавувале  без разлика на студот, иако биле облечени само во бикини.

Датум на објава: четврток, 16 март 2017 во 20:17
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар