Популарниот холивудски  заводник реши на социјалната мрежа Инстаграм на постави провокативна фотка од својата сопруга популарната танчарка Џена Дуан, и на сите да им покажа каква убавица има крај себе.-Попладневна дремка, најдобриот дел од денот, напиша познатиот актер под фотографијата.

Неговите фанови во коментарите истакнаа дека фотографијата е вистинско ремек дело.

Датум на објава: среда, 11 јануари 2017 во 20:51
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 12:20

коментари

остави коментар