Како што соопшти полицијата, несреќата се случила на улицата „4-ти Јули“ во дворното место на Д.Т.

Смртта ја констатирал лекар од Итната медицинска помош, а увид извршила екипа на СВР Битола. 

Датум на објава: среда, 11 јануари 2017 во 13:27
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:29

коментари

остави коментар