Одговорот го има 35-годишна Американка, која го управувала џипот.

Несреќната жена загубила контрола над возилото поради лизгавиот пат пред домот на Стивенсови, се забила во гаражата, минала долж дел од куќата и завршила во базенот лоциран во задниот дел на дворот.

Соседите на семејството за американските медиуми на шега прокоментирале дека за ваква сообраќајка очигледно е потребна посебна вештина.

Во инцидентот нема повредени..

Датум на објава: среда, 11 јануари 2017 во 09:33
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 10:01

коментари

остави коментар