А, за да имате убава 2017 година, ви претставуваме 17 нејзини фотографии!

Таа е родена во Јекатеринбург во централна Русија, а вели дека најголема страст и е континуираниот развој на својата личност. Исто така, таа сака храбри и постојани луѓе, па доколку сте пронаоѓате во описот, слободно пишете и на Инстаграм.

Кристина има преку 30.000 обожаватели, а откако ќе ги видите фотографиите сигурно и вие ќе станете нејзин обожавател.Датум на објава: вторник, 10 јануари 2017 во 13:00
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 13:31

коментари

остави коментар