Не само затоа што премногу открива туку и затоа што не ја постигнува целта!

Горниот и долниот дел на костумот се толку неусогласени, што ако требало девојката да делува секси и предизвикувачки, го постигнува спротивниот впечаток!

Моделот кој ја носи оваа чудна креација е манекенката Мирјам Нерво.

Датум на објава: понеделник, 09 јануари 2017 во 21:33
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар
  1. Go ima obleceno naopaku.