Во секси долна облека со златна јакна таа заигра пред камерите.

Снимањето очигледно не и падна тешко, а со видео снимката ги освои машките срца ширум светот.

Иако оваа убава бринета носи исто презиме како и светски познатиот модел Ирина Шајк, овие две убавици не се во сродство.


Датум на објава: недела, 08 јануари 2017 во 16:18
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар