Ги гледаме двете постојано како рекламни лица и музи на водечките модни куќи, а нивните лица се на најпознатите насловни страници на магазините.

Се инспирираме од нивниот секојдневен стил, копирајќи им ги модните одлуки и понекогаш дури и замислувајќи се гламурозни со сите објективи насочени кон нас.

Доза од ѕвездениот статус, комбиниран со последните актуелни трендови ни даваат од Moschino со еден понестандарден пристап за кампањата кон сезоната пролет-лето 2017.

Модната куќа лансира кадри, на кои ги гледаме Џиџи и Бела Адид во вистинска ѕвездена визија.

Датум на објава: недела, 08 јануари 2017 во 12:51
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар