Славниот пар заедно ја дочекале новата година за потоа да отпатуваат во Норвешка каде уживале во поларната светлина. Хари се потрудил ова нивно прво заедничко патување да биде незаборавно.

- Даде се од себе Меган да не го заборави овој одмор. Сакаше да направи нешто романтично и посебно за неа, рекол извор за Сан. Од Кенсингтонската палата не сакаа да коментираат во врска со наводите.

За да ја обезбедат приватноста парот отседнал во изолирана колиба.


коментари

остави коментар