Триесет и петгодишната манекенка ужива на егзотичните плажи додека позира во најновите костими за капење.


 

Eternal Summer 💖🐚☀️ #ratasdepraia #braziliangirls #foreveronvacation #alebyalessandra hat collection

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on


Ангелот на Викторија сикрет дизајнирала линија на костими која ја нарекла „Ale by Alessandra”, а понела и четири подеднакво убави колешки со кои ги промовираше дводелните костими.


 

Surrounded by nature ☀️🌿💦🦀👌#goodvibes #foreveronvacation #braziliangirls

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on


Алесандра освен во работата ужива и во дружењето, а осумгодишната ќерка Ана Луис и четиригодишниот син Ноа Феникс ги оставила на својот сопруг, триесет и петгодишниот милионер Џејми Мазурија.


 

🐚💫🌊 #foreveronvacation

A photo posted by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Датум на објава: сабота, 07 јануари 2017 во 17:00
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар