Нормално, не требало долго време пред да ја увиди грешката.

Иако нејзиниот храбар фустан со длабоко деколте на почетокот остава без здив, најголемиот шок следува кога сосема случајно ќе и испаднат градите и тоа во емисија во живо.

Кога атрактивната водителка сфатила во еден момент што се случува, инстинктивно со рацете ги прекрила своите гради.

Погледнете како тоа изгледало.

Датум на објава: сабота, 07 јануари 2017 во 16:50
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар