Датум на објава: вторник, 27 септември 2016 во 20:37
www.kanal5.com.mk
Обновено во: 21:03

коментари

остави коментар
  1. Физички нема да го повреди, но го лиже и на устата, а бидејќи кучињата и мачињата си го лижат анусот (чистејќи) се најчесто носитли на салмонела, кампилобактер.. http://kajgana.com/12-mitovi-i-fakti-za-domashnite-milenici-koi-ne-ste-gi-znaele http://zdravjeiubavina.com/soveti/semejstvo/domasni-milenicinja-i-bremenost/