Заев по средбата искажа оптимизам дека македонската кошарка ќе оди напред и воедно на Антиќ му се заблагодари за дресот.

Антиќ синоќа имаше натпревар од АБА лигата против Мега, додека во петок со својата екипа ќе гостува кај Милано во дуел од Евролигата./MИА

Датум на објава: вторник, 26 декември 2017 во 10:02
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар