АБА лигата го прогласи потегот на играчот на Црвена ѕвезда за најубав во колото.

„Црвено-белите“ по 13 рунди се лидери во регионалното натпреварување.

Датум на објава: вторник, 26 декември 2017 во 09:06
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар