Милан нуди 40 милиони евра плус 20 милиони евра бонуси за фуидбалерот.

Младиот Португалец минатата сезона не се изнаигра во германскиот првак и затоа е можно да ја промени средината со цел да биде стандарден првотимец.

Неговиот менаџер рекол дека ќе стори се што може да се оствари трансферот доколку Милан даде разумна понуда, па останува сега да се види одговорот. 

Датум на објава: недела, 16 јули 2017 во 13:19
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар