- Тоа е невозможна мисија, беше кусиот и многу прецизен одговор од португалскиот стручњак.

По овој одговор на Мурињо се отфрлаат сите шпекулации кои се однесуваа на преселба на Роналдо од Реал Мадрид во Манчестер Јунајтед.

Датум на објава: недела, 16 јули 2017 во 10:44
www.kanal5.com.mk

коментари

остави коментар