Канал 5 Телевизија - Мобилна верзија
МЕНИ
ПОЧЕТНА ВЕСТИ СПОРТ ПРОГРАМА ПРОГРАМА 5 + ЕМИСИИ СЕРИИ КОНТАКТ

ПРЕГЛЕД НА НОВОСТИ

понеделник, 20 март 2017 во 20:43
img

Кожа преку градите и рака на незгодно место: Пејачката изненади со фотографиите (фото)
Триесет и четиригодишната раперка, Ники Минаж никогаш не била премногу срамежлива, посебно не кога станува збор за облекувањето.

Таа за време на својот престој во Лондон на својот инстаграм профил сподели две многу провокативни фотографии.

 

Bodysuit: Agent provocateur Leather bra: Alexander Mcqueen Shoes: Osmose #QueenInEngland 🇬🇧🇬🇧🇬🇧

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on


Во провидно боди со елементи на црна кожа и метални нитни позира со раката на меѓуножјето.

Фановите беа изненадени од фотографиите, но и воодушевени истовремено.


 

Bodysuit: Agent provocateur Leather bra: Alexander Mcqueen Shoes: Osmose #QueenInEngland

A post shared by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

КАТЕГОРИИ НА ВЕСТИ

КАНАЛ 5 Мобилна Верзија

Добредојдовте на веб страната на Канал 5 Телевизија, оптимизирана за приказ на мобилните уреди или Вашите таблет персонални компјутери.

КОНТАКТ ИНФОРМАЦИИ

Контактирајте не и дознајте ги информациите кои ви се потребни.

СТАНДАРДНА ВЕРЗИЈА